|

Ismét "érik a szőlő": Két győzelemre az aranytól a KKC + GALÉRIA

Szerző: Mike Szilvia, – 2017-03-27 12:37:45

Újabb mérkőzésen ünnepelhetett együtt a KKC férfi csapata és a fiúk szurkolótábora a már jól ismert győzelmi rigmussal, az "Érik a szőlő..." kezdetű dallal. A Kolics János vezette NBII-es KKC ugyanis újabb rangadót vágott zsebre. Most a DAC skalpját szerezték be.

A DAC hosszú kispaddal és kiváló egyéni játékosokkal érkezett Kalocsára szombaton. A KKC hazai pályáján igen keveseknek terem babér, ezt most az újvárosiak is megtapasztalták, akik erőn felül próbáltak fogást találni a Kolics-fiúkon, de a mieink felőrőlték őket.

GALÉRIA a találkozóról ITT!

Bár az ellenfél folyamatosan tudta játékosait cserélni, a KKC mentálisan is megtörte a vendégeket, hiszen gyakorlatilag fix kerettel játszották végig a találkozót az első perctől az utolsóig.

A vezetés mindvégig nálunk volt, a félidei 16-11 után pedig 30-22 mellett kalocsai győzelem született. Az újabb sikerrel pedig még elérhetőbb közelségbe került a KKC bajnoki címe, amelyre már Kolics Jánosnak is "megjött az étvágya" - mondta rádiónknak: