|

Horgászbazár az elsőosztály bajnoka

Szerző: Rumi László, – 2013-03-12 11:44:23

Az elmúlt héten véget ért a Téli Kupa teremlabdarúgó bajnokság 2012-13-as évada. Az első osztályban a Horgászbazár könnyedén győzte le 10-0 arányban a Dunamenti Juhászokat, a Retro Kalocsa 5-3-as vereséget szenvedett a DHD Macrontól, a Zsodo Car 4-4-es döntetlent játszott a Kápolna Sörözővel, a Svebo Kalohirek – Kabuka rangadó 4-3-al zárult, a Reptér Söröző 8 gólt rúgott a Média Diszkontnak miközben egyet kapott és egy halasztott találkozón a Svebo Kalohirek 1-1-es döntetlennel zárt a Kápolna Söröző ellen. A bajnokságot a Horgászbazár nyerte 27 ponttal, második lett a Reptér Söröző 24-el, harmadik a Zsodo Car 16-al, negyedik a DHD Macron 13-al, ötödik a Kápolna Söröző 12-vel, hatodik a Kabuka ugyancsak 12-vel, hetedik a Média Diszkont 10-el, nyolcadik a Svebo Kalohirek szintén 10-el, kilencedik a Retro Kalocsa 4-el és végül utolsó helyen zárt mindössze 3 ponttal a Dunamenti Juhászok csapata.