|

Homokmégyi judo sikerek Nagykőrösön

Szerző: Mike Szilvia, – 2016-02-09 10:58:31

A hétvégén Nagykőrösön rendezték meg a II. CROWN-KŐRÖS  KUPA NYÍLT REGIONÁLIS UTÁNPÓTLÁS JUDO VERSENYENYT. Ambrus Attila tanítványai több mint 40 judo klub közel félezer judokával neveztek farkasszemet.

Ambrus Balázs több győztes meccsét követően összeakadt a súlycsoportja bajnokával, aki sajnos vigaszágra küldte őt. A kis judoka nem adta fel és folytatta tovább egészen a   bronz mérkőzésig. Ahol ismét nagy harcot vívott, de kicsivel alul maradt, így Balázsnak meg kellett elégednie az 5. hellyel. Tapolcsányi Dorottya IV. helyen, Turopoli Richárd Lajos szintén V. helyen végzett. Az idősebbek között Szőllősi Kármen II., Markella Míra, Fekete Johnny, Csatai Gábor, Bicsérdy Levente III., Vargacz Bence V. , Czaga Leila pedig a VII. helyen végzett. A serdülőknél  Kollár Anna Katalin II. helyen, míg Katus Márk V. helyen végzett. ifj. Ambrus Attila VII. lett. Összesítésben 2 ezüst, 4 bronz, 1 IV. 4 V. és 2 VII. hellyel tértek haza a Kodokan Judo SE sportolói.