Segíthetek jobb kicsi

Helyi sport

Homokmégyi judo sikerek a regionális bajnokságon

Szerző: Mike Szilvia, koronaradio.hu – 2014-04-18 17:20:43

A Dél-Magyarországi Regionális Judo Szövetség  Atomerőmű SE Judo szakosztálya 8 -14 éves korosztály részére regionális judo versenyt rendezett szombaton.

A népes mezőnyben, a 400 judoka között a Homokmégyi Kodokan Judo Egyesület versenyzői is tatamira léptek.  A 12fős  különítmény 3 arany, 2 ezüst és 1 bronz érmet szerzett.

Ambrus Attila tanítványai közül  I. helyen végzett és bajnok lett  Markella Míra, Fekete Johnny és Ferencz Dávid Sándor. II. helyen  Harangozó Eszter és Kovács Aletta valamint III. lett Kollár Anna.

De szépen szerepelt Szőlősi Kármen, Ferencz Dorka és Harangozó Miklós, hiszen mindannyian csak egy hajszállal maradtak le a dobogóról. Varga Soma és Katus Márk mezőnye a megszokottak alapján kemény és népes volt, de sajnos a bronzmérkőzésért vívott csatát kedvezőtlen  bírói döntés miatt elveszítették.