|

Hamvaiból kelt életre a KFC, de ez sem volt elég

Szerző: Mike Szilvia, – 2013-11-17 16:04:24

Vasárnap délután hazai pályán fogadta a Kiskunfélegyházi HTK-t a megyei első osztályú csapatok bajnokságában a KFC.

Csapatunk kulcsfigurái közül néhányan sérülések miatt ezen a mérkőzésen is kispadra szorultak, talán ez lehetett az oka bizonytalan játékunknak. A félegyházi vendégalakulat az első percben megérezte a hazaiak megingását, és 0:4 arányban szinte behozhatatlan előnyre tett szert. A 32. percben viszont ha úgy tetszik, "pislákolni kezdett a kalocsai láng", hisz Vuits Viktor talált az ellenfél kapujába. A második félidőben pedig még egy Vuits Viktor, 1 Vuits Attila és egy Pandúr Tamás gól jelezte, hogy a fiúk igenis képesek felállni. Ez viszont már túl késő volt. A vége 4:6 (1:4) lett, a Kiskunfélegyháza javára.

A mérkőzést a KFC vezetőedzője, Evanics Zoltán értékelte rádiónknak (KATT a lejátszóra!).