Segíthetek jobb kicsi

Helyi sport

Géderlaki ezüstérem a Megye Kupában

Szerző: Mike Szilvia, – 2015-06-17 17:00:00

Múlt vasárnap, 30 fokos kánikulában feszült egymásnak a megyei III. osztály aranyérmes géderlaki csapata, valamint a megyeI-es tabella negyedik helyezettje, vagyis a Bácsalmás.

A géderi gárda történelme során másodszor játszott megye kupa döntőt. A solton megrendezett találkozón a bácsalmási popvic kezdte meg a gólgyártást a 10 percben, melyre a géderi válasz 20 perccel később érkezett Papp Nándortól. Az első félidő legvégén újabb bácsalmási gól állította be a 2-1-es pihenő előtti eredményt. A második játékrész 53. percében Németh László góljával egyenlített a megyeIII-as aranycsapat, viszont ettől a pillanattól kezdve kénytelenek voltak fejet hajtani a Bácsalmás előtt, akik még 5ször varrták a kapuba a labdát.

Így a Bács Megyei Kupa végeredménye 7-2 lett a Bácsalmás javára. A géderlak ezüstérmesként viszont így is országos főtáblára került.