|

Folytatódik a birkózók sikerszériája

Szerző: Mike Szilvia, – 2014-06-17 11:15:48

Nincs hét, amikor ne számolnánk be Önnek arról, milyen sikereket érnek el birkózóink a versenyszőnyegen. Idősebb és ifjabb Elekes Endre tanítványai ezúttal Dunaújvárosban, a „Gurics Kupa” szabadfogású meghívásos birkózó centrumversenyt, verték körbe ellenfeleiket, ahol 196 fiatal birkózó lépett tatamira.

A Kalocsai SE versenyzői 10-en mentek, 10 éremmel tértek haza. Rakiás Laura 26 kg-ban, Farkas Henrietta pedig 38 kg-ban lett bronzérmes.

A fiúk közül Rakiás Ferenc +41 kg-os súlycsoportban, Hajnal József pedig 41 kg-ban a második legjobb eredménnyel végzett.

Több kalocsai bajnokot is avattak a dunaújvárosi versenyen, hiszen Török Márk 29 kg-ban, Kele András 35 kg-ban, Horvai Miklós 38 kg-ban, Elekes Zoltán 54 kg-ban, Sáfrán Zsolt +41 kg-ban nem talált legyőzőre. Szintén bajnok lett Elekes Enikő, akit a verseny legjobb női birkózójának járó díjjal is jutalmaztak.