|

(Fél) sikerrel zártak a kalocsai evezősök a csepeli FEC Kupán

Szerző: Mike Szilvia, – 2016-06-21 13:02:24

A KSE Evezősei június 11-én a Ferencvárosi Evezős Club rendezésében a Dr. Török Zoltán Emlékversenyen vettek részt a csepeli evezőspályán.

A Spot XXI. Mini Kupa leány mini 11 évesek futamában az első versenyén debütáló Kunsági Virág 1. helyen, a 13 éves egypárevezősök futamaiban Romsics Lili és Ferencz Panna 3. helyen végzett. A tanuló egypárevezősök futamában Ferencz Panna 1., Takács Nikolett 4., míg a serdülő egypárevezősök között László Kíra 4. helyen ért célba. A 13 éves fiúk egypárevezős versenyén Althammer István  3. helyen, míg ifjúsági kétpárevezősök döntőjében a Bocskor Tamás-Szalai Szilárd kettős 2. helyen hajózott át a célvonalon. Az evezésben azonban ugye erős befolyásoló tényező az időjárás, amely sajnos ezen a napon nem volt kegyes a sportolókhoz. Óriási felhőszakadás szakította félbe az evezősversenyt, így 9 sportolónk 6 versenyszámból maradt ki és ezzel elveszítették a lehetőséget a pontversenyhez szükséges dobogós helyezések megszerzésére.