|

Emberhátránnyal kapott ki a KFC

Szerző: Mike Szilvia, – 2014-09-08 14:36:52

A hétvégén, Nagybaracskán játszott megye egyes bajnoki mérkőzést a Kalocsai Futball Club.

Márton Zsolt csapata azzal a Híd SC-vel játszott, akik tavaly egész évben vezették a tabellát, majd az idény végére 1 ponttal lecsúsztak a bajnoki címről.

Dostyicza Dániel

A mieink nagy reményekkel érkeztek a Híd együtteséhez, és a játék is igen bíztatóan kezdődött. Nasz Balázs góljával a 16. percben megszereztük a vezetést, 8 percre rá tizenegyesből jött a hazai egyenlítőgól, így 1:1-gyel kezdődött a második félidő amelyben Nasz kiállításával emberhátrányban játszott a KFC.

A 84. és a 87. percben azonban kétszer is landolt a kapuban a labda. Csak az volt a baj, hogy a kalocsai hálóőr, Varga Sanyi mögött. Így a Kalocsai FC 3:1 arányban elvesztette a meccset a Híd SC ellen. A mérkőzésről Márton Zsolt belszélt a KORONAfm100-nak.