|

Elmaradt a bravúr, vitte a pontokat a címvédő+GALÉRIA

Szerző: Mike Szilvia, – 2018-03-04 14:12:43

Elmaradt a bravúr. Bár a KKC női csapata nagy erőkkel készült a címvédő ellen, a  címvédő Kiskunhalas papírforma szerint elvitte a pontokat.

A mieink az első félidőben szépen helytálltak, felvették a vendégek iramát, de az örökbajnok mindig a mieink előtt járt 2-3, adott esetben 6 góllal. Bár a védekezés határozott és kemény volt, a támadásokban bizony itt ott hiba csúszott, ez pedig meg is bosszúlta magát egy ilyen csapat ellen, mint az örökbajnok Kiskunhalas.

Félidőben 13-16 volt az eredmény, a második félidőt pedig már egyértelműen a bajnokaspiráns jegyezte, így 26-33 mellett a Halas a pontokat is vitte. Kolics János így értékelte a találkozót.

A jelenleg is listavezető Kiskunhalas edzője Virág Erika elégedetten nyilatkozott rádiónknak a mérkőzés után. És nem csak saját csapata győzelméről és a szerzett pontokról beszélt elismerően, hanem a mieink játékáról is.