|

Büntetőkkel maradt alul megyénk válogatottja a döntőben

Szerző: Mike Szilvia, – 2017-12-14 10:39:44

Vasárnap kora délután a kalocsai játékosokkal megerősítve a Bács-Kiskun megyei válogatott a Borsod-Abaúj-Zemplént az elődöntőben 2–1 arányban felülmúló Győr-Moson-Sopron ellen lépett pályára. A találkozón a 49. percben 11-esből vezetéshez jutott az ellenfél.

A mieink tizenkilencre húztak és erőfeszítéseiket siker koronázta: a 76. percben egy beadást követően Kohány Balázs fejelt a hálóba, így az újdonsült kalocsai edzővel egyenlítettek. A csapatok végül nem tudtak dönteni 1-1-nél szólalt meg a síp. A büntetőknél a Kalcosai FC játékosának, Dostyiczának a büntetőjét hárította az ellenfél kapusa. Az első kör után az állás tehát 4–4 volt. Nasz és Kohány betalált, de Giczi fölé bombázott. A 13. körben végül eldőlt a párbaj: 11–10 arányban Győr-Moson-Sopron nyert, így ők örülhettek a tornagyőzelemnek.