|

Bronzérmes a KFC ifjúsági csapata (is)

Szerző: Mike Szilvia, – 2016-06-06 19:23:55

Mint arról a KORONAfm100-on már beszámoltunk, a Kalocsai FC megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban idén is a harmadik helyen zárt a Márton Zsolt vezette KFC.

A Klub azonban idén még egy bronzérmet akaszthat a dicsőségfalra, hiszen a Gyuricza János vezette U19-es csapat szintén a dobogó harmadik fokán végzett. Ifistáink szombat délután a tiszakécskei Duna Aszfalt utánpótlás csapatát fogadta. Bár a vendégek az első percben máris góllal sokkoltak, de az 5. percben Katona Dávid válaszolt találattal, és az első félidőben Matos Balázs is feliratkozott a góllövők listájára.

2-1-es vezetés mellett a második félidőben Gyuris Bence növelte a gólkülönbséget, majd Katus Ricsi is Betalált, erre két vendég találat érkezett, majd a gólok sorát a 86. percben ismét Katus Ricsi zárta, így 5-3 arányban nyert a szezon utolsó meccsén a KFC ifi csapata. A bronzérmet Király Róbert klubelnök és Kőszegi Ferenc adták át.