|

Bence dobogós, Hédi rekorder, Anna lemaradt

Szerző: Mike Szilvia, – 2014-06-05 11:32:05

Az elmúlt hétvégén, Kecskeméten rendezték meg a Bácsvíz Kupa Jubileumi Úszóversenyt, ahol a 40 egyesület 400 úszója között a Kalocsai Úszó és Vízilabda Egyesület versenyzői is rajtkőre álltak.

Az elért eredményeket tekintve ez alkalommal is Lakatos Bence volt a legeredményesebb, aki 100 m mellúszásban 9., gyorsúszásban 7., háton pedig 4. helyen végzett. De Bence  most sem tért haza érmek nélkül, hiszen az 50 m mellúszás kategóriában harmadik lett, gyorsúszásban pedig a második legjobb időt úszta. Viszont bár dobogóra nem állhatott, saját egyéni idejét több számban is megdöntötte Guzsván Hédi. Busa Attila tanítványai közül Ferenczi Anna nincs jó formában, legjobb eredménye két 4. helyezés 50 m mell, illetve 100 m hátúszásban.