|

Az eső esett, a gólok nem

Szerző: Mike Szilvia, koronaradio.hu – 2014-05-12 12:39:42

Tegnap a megyeegyes Kalocsai FC a stílusban és játékerőben hasonló Kunszállási együttest fogadta.

Nagy reményekkel vártuk a vendégalakulatot, hiszen az őszi 5:2 vereség után, megtorlásra készültek Evanics Zoltán fiai. A mérkőzést jó iramban kezdtük, bár az indításaink, amelyek a ziccer passzokat hozták volna, rendre pontatlanok és hosszúak voltak és a középpályán sem volt elég ötletes a játékunk, így egy-két helyzet kivételével, gyakorlatilag eseménytelen mérkőzést játszottak a csapatok.

A második etap utolsó néhány perce előtt azonban leszakadt az ég, és a játékvezető, akinek volt néhány megkérdőjelezhető döntése a mérkőzésen, felfüggesztette a találkozót. Az eső mintha átmosta volna a KFC-s játékosok felét, és a ráadás 5 percben úgy játszottak, mintha akkor kezdődött volna a mérkőzés. De ez sem volt elég ahhoz, hogy gólnak örülhessenek a kalocsai szurkolók.

Így a végeredmény Kalocsai FC – Kunszállás SE 0:0.