|

A szerencse segített a KFC-nek a szezonzárón

Szerző: Mike Szilvia, – 2017-06-08 13:22:06

A megyei I. osztályú Kalocsai FC két bronzérem után idén már nem is nézte a tabellát, amelynek 11. helyén végzett a Márton-gárda.

Csapatunk egyértelmű célja volt azonban, hogy méltóképp, győzelemmel végezzen a szezon utolsó meccsén, a Kiskőrös ellen, akivel mindig rangadót játszanak a mieink. Rossz kezdés után két Dostyicza gól és némi szerencse segített a mieinknek, így 2-1-re húzták be az idény utolsó meccsét, melyről Márton edző beszélt a KORONAfm100-nak.

A Kalocsai FC megyei I. osztályú U19-es ifjúsági csapata is az elmúlt hétvégén zárta a szezont. A Gyuricza-tanítványok az utolsó fordulóban vereséget szenvedtek a vendég, egyébként bajnok Kiskőrös juniorjaitól. Thiesz Dávid a második félidő elején egyenlítő gólt lőtt, de a kőrösiek a 78. percben ismét betaláltak a kapuba, így 1-2 mellett arattak győzelmet Kalocsán. Míg a Kiskőrös lett az idei év bajnoka, addig a mieink a tabella 7. fokán zárják a szezont.