|

A Megyei III. osztályban is elkezdődött a bajnokság

Szerző: Mike Szilvia, – 2013-08-22 11:36:29

A hosszú hétvégén a harmad osztályban is megkezdődött a Bajnoki szezon.

Szombaton a Fajsz SE fogadta az Öregcsertő KSE csapatát. Az első félidőben nem született gól, így a második etapban még inkább izgalmas meccset láthattak a futball rajongó helyiek. A második félidőben viszont a hazai pályán játszó fajsziak kétszer is áttörtek a csertőiek védőfalán, így 2:0-nál szólalt meg a mérkőzés végét jelző sípszó.

A Bátya SE Fülöpszállásra utazott, ahol a harcos, olykor sportszerűtlen játékosokkal találkoztak, erről árulkodik a második félidőben hazaiaknak kiosztott 4 piros lap is. Ennek ellenére a Bátya vendégként 5:2-re verte a Fülöpszállást.

Papírforma győzelem született a Géderlak és az Uszód között. A Géder 13 gólt lőtt a vendégcsapatnak, akik csak 3-szor találtak be a hazaiak hálóba.

Az Apostag KSE a Dunaszentbenedek csapatát fogadta, ahol szintén a hazaiak nyertek, méghozzá 4:0-ra.

Viszont a Solti FC és a Dunapataj KSE nem bírtak egymással, kiegyenlített küzdelemmel, döntetlent játszottak a csapatok, 3:3 lett a végeredmény.