|

A lányok sem kegyelmeztek Akasztónak

Szerző: Mike Szilvia, – 2015-05-11 14:55:20

Tegnap délután hazai pályán játszott a kalocsai Méhecskék SE női labdarúgó csapata is. Radványi László lányai a megyei bajnokság újabb fordulójában az Akasztói Focisuli SE csapatát fogadták.

Ezzel a gárdával idegenben 2-2-es döntetlent játszottak a Méhek, így most hazai pályán jól eső lett volna eldönteni, melyik csapat is a jobb. Ezt az ellenfél is komolyan vette, így a negyedik helyen álló Akasztó a 26. percben meg is szerezte a vezetést. Rövid idő után azonban jött a kalocsai válasz. A 40. percben Pokornyi Luca találatával 1-1 lett a félidő eredménye. A második etap első percében Béres Georgina találatával már 2-1re vezettek a méhek. Ezt Révész Anna, majd Halász Berta gólja követte, beállítva a 4-1-es kalocsai győzelmet.