|

5-0-s győzelmet aratott a KFC a túlélésre játszó Kecel ellen + GALÉRIA

Szerző: Mike Szilvia, – 2017-03-22 10:38:44

A megyei I. osztályú Kalocsai FC végre elmozdult a tabella sereghajtó helyéről.

Márton Zsolt csapata ezt egy 5-0-s, Kecel elleni győzelemmel érte el. Bár a játékvezetői döntések csak ritkán voltak egyensúlyban a mérkőzéssel, mégsem az a Kalocsának ítélt tizenegyes döntötte el a Kecel sorsát amelyet Vuits Viktor értékesített, hiszen a második félidőben Dobler Bence, a Kohány testvérek és Vuits még egy találattal pecsételte meg a vendégek sorsát. A találatokról Márton edző mesélt a KORONAfm100-nak.

GALÉRIA a találkozóról ITT!

A tréner nem csak az eredménnyel, de a csapat munkájával, hozzáállásával és elégedett volt:

Kis Péter, a vendéggárda edzője pedig mindenidők legrövidebb interjújában "értékelte" a mérkőzést:

A KFC dupla győzelmet aratott. Az öt gól nem kevés, de az utánpótlás meccsen még ennél is több született. 11 még gombócból is sok, nem hogy gólból. De a KFC szurkolók örülhettek vasárnap, hiszen gólból láttak így bőven, ráadásul az összeset a mieink rúgták a Kecel FC U19-es juniorjainak. Gyuricza János fiai esélyt sem adtak a gyengébb játékerőt képviselő vendégeknek. Az első félidőben 3-0 után a második játékrészben beindult a gólgyártás és a végén 11-0 mellett tudták le a Kecel fiataljait. Böjtös Áron 2, Torják Erik 5, Gyuris Bence pedig 4 találattal járult hozzá az ifi KFC sikeréhez. Gyuriczájék jelenleg 7. helyen állnak a 14 csapatos tabellán.