|

17 gólt lőtt egy meccsen a Géderlak

Szerző: Mike Szilvia, – 2015-09-01 11:25:09

Múlt hétvégén a harmadik fordulóban találkoztak a megyei harmadosztály labdarúgó csapatai.

Géderlak KSE

A Homokmégy hazai pályán 6-3-ra verte a Garát, az Öregcsertő 0-5 mellett hozott pontokat Kunbajáról, míg a Dunaszentbenedek 1-1-es ikszet játszott Bácsbokodon. A patajiak 4-2 mellett otthon tartották a pontokat a Szakmár ellen, míg a Bátya 1-4-es eredménnyel szerzett győzelmet Dunafalván. A fajsziak Vaskúton győztek 2-3-ra, míg a Hercegszántó 8-3-ra iskolázta le a hozzájuk látogató Uszódot. Ennél még nagyobb vereséget szenvedett a Madaras, akik a tavalyi bajnok Géderlaknál vendégeskedtek. A hazaiak nem kegyelmeztek, az első félidőben már 9-0-ra vezettek, amelyből hetet Kovács János rúgott. A gólgyártás nem állt meg a második félidőben sem, amelyet a Madaras valószínűleg már le sem játszott volna. A Géderlak – Madaras találkozó végeredménye elképesztő 17-0 lett.