|

15 perc alatt eldöntötte a meccset a KKC

Szerző: Mike Szilvia, – 2014-11-25 12:03:03

Megyei szintű rangadóként emlegetjük évek óta a Kalocsai KC és a Kiskőrösi KSK találkozóit.

Erre számított a kalocsai kézisek közönsége múlt szombaton is, amikor a kőrösieket fogadta Kolics János együttese. Szoros és kemény meccsre számított mindenki, ez azonban nem így volt. Bár a vendégek dobták az első gólt de a mérkőzés minden percében a mieinknél volt a gyeplő. Olyannyira, hogy a 21. perc végére már 10 gólos különbséggel vezettünk.

A csarnokban a fergeteges hangulatról, sziporkázó és nagyszerűen szervezett játék és hatalmas, elsöprő 31:18 győzelem gondoskodott. Az ilyen nagyarányú győzelemről még maga a tréner, Kolics János sem álmodott, osztotta meg rádiónkkal a fiúk edzője.

A mérkőzés után a vendégcsapat trénerét, Horvát Attilát is megkérdeztük, hogyan készültek a mieinkkel való találkozóra: