|

12 érem - 6 arany egy versenyen

Szerző: Mike Szilvia, koronaradio.hu – 2014-05-20 12:04:13

Május 11-én Baján rendezték meg a Popori Ottó országos szabadfogású birkózó emlékversenyt, ahol a legkisebbektől, a felnőttekig volt lehetőség a megmérettetésre.

A KSE 13 birkózója szerepelt a versenyen, ahol több kalocsai bajnokot is avattak a 2003-2004-ben született fiúk mezőnyében 29 kg-ban Török Márk végzett az élen. Szintén első lett 41 kg-ban Hajnal József, 54 kg-ban pedig Elekes Zoltán. A kalocsai lányok között is két első helyezést hoztak haza sportolóink: Farkas Fanni 38, Elekes Enikő pedig 35 kg-os súlycsoportban állt az élre. De itt még nem volt vége a kalocsai győztesek sorának hiszen idősebb és ifjabb Elekes Endre valamint Hamzók József tanítványai közül serdülő kategóriában, 50 kg-ban Villám Patrik szintén mindenkit maga mögé utasított.

Pontversenyben a házigazda Baja mögött, csapatunk a második helyezést érte el. Elekes Enikő pedig a legjobb vidéki versenyzőnek járó különdíjat is hazahozta.